To najdôležitejšie z Ukrajiny – Dodávky zbraní na Ukrajinu majú zastrašiť Putina

Kyjev 14. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, Telegram, Screenshot) Aktualizované 14. januára 2023 11:04 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií  11:03 – Bieloruské monitorovacie skupiny uvádzajú, že dnes neboli zaznamenané žiadne odpaly rakiet z územia Bieloruska, ani... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Dodávky zbraní na Ukrajinu majú zastrašiť Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Dodávky zbraní na Ukrajinu majú zastrašiť Putina

Kyjev 14. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, Telegram, Screenshot) Aktualizované 14. januára 2023 11:04 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií  11:03 – Bieloruské monitorovacie skupiny uvádzajú, že dnes neboli zaznamenané žiadne odpaly rakiet z územia Bieloruska, ani...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Dodávky zbraní na Ukrajinu majú zastrašiť Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.