To najdôležitejšie z Ukrajiny – Danilov: Ukrajinská armáda môže vstúpiť do Ruska, ak je tento krok vojensky nevyhnutný

Kyjev 29. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, screenshot)   AKTUALIZOVANÉ 29. decembra 2022 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:53 – Jedným z miest najviac postihnutých dnešnými raketovými útokmi bol Ľvov. Dochádzalo tam k hromadným výpadkom elektriny.... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Danilov: Ukrajinská armáda môže vstúpiť do Ruska, ak je tento krok vojensky nevyhnutný zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Danilov: Ukrajinská armáda môže vstúpiť do Ruska, ak je tento krok vojensky nevyhnutný

Kyjev 29. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, screenshot)   AKTUALIZOVANÉ 29. decembra 2022 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:53 – Jedným z miest najviac postihnutých dnešnými raketovými útokmi bol Ľvov. Dochádzalo tam k hromadným výpadkom elektriny....

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Danilov: Ukrajinská armáda môže vstúpiť do Ruska, ak je tento krok vojensky nevyhnutný zobrazený najskôr Hlavné správy.