To myslia vážne?! Poľský minister sa rozhodol konať a spoločnosti Pfizer kvôli vakcínam adresuje list

Varšava 3. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Mark Lennihan)   Adam Niedzielski napísal v utorok otvorený list akcionárom farmaceutického gigantu, v ktorom ich vyzýva, aby uprednostnili spoločenskú zodpovednosť pred krátkodobým ziskom, informuje REMIX News Farmaceutický gigant Pfizer sa stal z časti riešenia súčasťou problému po tom, čo trval na tom, že Európska únia… Príspevok To myslia vážne?! Poľský minister sa rozhodol konať a spoločnosti Pfizer kvôli vakcínam adresuje list zobrazený najskôr Hlavné správy.

To myslia vážne?! Poľský minister sa rozhodol konať a spoločnosti Pfizer kvôli vakcínam adresuje list

Varšava 3. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Mark Lennihan)   Adam Niedzielski napísal v utorok otvorený list akcionárom farmaceutického gigantu, v ktorom ich vyzýva, aby uprednostnili spoločenskú zodpovednosť pred krátkodobým ziskom, informuje REMIX News Farmaceutický gigant Pfizer sa stal z časti riešenia súčasťou problému po tom, čo trval na tom, že Európska únia…

Príspevok To myslia vážne?! Poľský minister sa rozhodol konať a spoločnosti Pfizer kvôli vakcínam adresuje list zobrazený najskôr Hlavné správy.