“Svet mimovládnych organizácií musí byť odhalený,” varuje maďarská ministerka spravodlivosti

Bratislava 25. júla 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:Twitter)   "V Bruseli bola demokracia jednoducho ukradnutá a EÚ riadia mimovládne organizácie. Veľké mimovládne organizácie financované z medzinárodných zdrojov držia ako rukojemníkov aj politikov. A či sa pozriete na médiá alebo na úradníkov mimovládnych organizácií, nevidíte žiadny rozdiel." Judit Vargová, odchádzajúca maďarská ministerka spravodlivosti, ktorá… Príspevok “Svet mimovládnych organizácií musí byť odhalený,” varuje maďarská ministerka spravodlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Svet mimovládnych organizácií musí byť odhalený,” varuje maďarská ministerka spravodlivosti

Bratislava 25. júla 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:Twitter)   "V Bruseli bola demokracia jednoducho ukradnutá a EÚ riadia mimovládne organizácie. Veľké mimovládne organizácie financované z medzinárodných zdrojov držia ako rukojemníkov aj politikov. A či sa pozriete na médiá alebo na úradníkov mimovládnych organizácií, nevidíte žiadny rozdiel." Judit Vargová, odchádzajúca maďarská ministerka spravodlivosti, ktorá…

Príspevok “Svet mimovládnych organizácií musí byť odhalený,” varuje maďarská ministerka spravodlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.