Sulík tvrdí, že financovanie RTVS z rozpočtu je solidárnejšie, než koncesionárske poplatky

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   Richard Sulík (SaS) pred niekoľkými dňami na svojom blogu obšírne odpovedal na najčastejšie námietky voči zrušeniu koncesionárskych poplatkov, ktoré si vyrokoval u Eduarda Hegera pri rokovaní o schválení rozpočtu V prvom rade upresňuje, že podľa jeho názoru koncesionárske poplatky nie sú poplatkami, ale daňou. Rozdiel je v... Príspevok Sulík tvrdí, že financovanie RTVS z rozpočtu je solidárnejšie, než koncesionárske poplatky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Sulík tvrdí, že financovanie RTVS z rozpočtu je solidárnejšie, než koncesionárske poplatky

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   Richard Sulík (SaS) pred niekoľkými dňami na svojom blogu obšírne odpovedal na najčastejšie námietky voči zrušeniu koncesionárskych poplatkov, ktoré si vyrokoval u Eduarda Hegera pri rokovaní o schválení rozpočtu V prvom rade upresňuje, že podľa jeho názoru koncesionárske poplatky nie sú poplatkami, ale daňou. Rozdiel je v...

Príspevok Sulík tvrdí, že financovanie RTVS z rozpočtu je solidárnejšie, než koncesionárske poplatky zobrazený najskôr Hlavné správy.