Stúpenci teroristickej skupiny PKK sa po nepokojoch vo Francúzsku zamerali na políciu Spojeného kráľovstva

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/TRT world/Foto: Screenshot)   Skupina prívržencov PKK narušuje pokoj a dostáva sa do konfliktu s políciou v Londýne, deň po tom, čo podporovatelia teroristickej skupiny vo Francúzsku zranili desiatky policajtov pri násilných zrážkach, informuje portál TRT World Stúpenci teroristickej skupiny PKK vyvolali násilnosti a zrážky s políciou v Londýne po smrtiacej... Príspevok Stúpenci teroristickej skupiny PKK sa po nepokojoch vo Francúzsku zamerali na políciu Spojeného kráľovstva zobrazený najskôr Hlavné správy.

Stúpenci teroristickej skupiny PKK sa po nepokojoch vo Francúzsku zamerali na políciu Spojeného kráľovstva

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/TRT world/Foto: Screenshot)   Skupina prívržencov PKK narušuje pokoj a dostáva sa do konfliktu s políciou v Londýne, deň po tom, čo podporovatelia teroristickej skupiny vo Francúzsku zranili desiatky policajtov pri násilných zrážkach, informuje portál TRT World Stúpenci teroristickej skupiny PKK vyvolali násilnosti a zrážky s políciou v Londýne po smrtiacej...

Príspevok Stúpenci teroristickej skupiny PKK sa po nepokojoch vo Francúzsku zamerali na políciu Spojeného kráľovstva zobrazený najskôr Hlavné správy.