Stratili ste právo nás poučovať. Szijjártó: “Odteraz už nechceme počúvať od Američanov, ako tu funguje demokracia”

Washington/Budapešť 9. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:twitter)   Vláda USA, ktorá chce vylúčiť Donalda Trumpa z prezidentských volieb, nemá čo poučovať kohokoľvek o demokracii. Informuje spravodajský portál REMIX News Maďarská vláda už nebude akceptovať žiadnu kritiku zo strany Spojených štátov kvôli stavu demokracie v USA, pričom úradníci a vládne subjekty pracujú na… Príspevok Stratili ste právo nás poučovať. Szijjártó: “Odteraz už nechceme počúvať od Američanov, ako tu funguje demokracia” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Stratili ste právo nás poučovať. Szijjártó: “Odteraz už nechceme počúvať od Američanov, ako tu funguje demokracia”

Washington/Budapešť 9. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:twitter)   Vláda USA, ktorá chce vylúčiť Donalda Trumpa z prezidentských volieb, nemá čo poučovať kohokoľvek o demokracii. Informuje spravodajský portál REMIX News Maďarská vláda už nebude akceptovať žiadnu kritiku zo strany Spojených štátov kvôli stavu demokracie v USA, pričom úradníci a vládne subjekty pracujú na…

Príspevok Stratili ste právo nás poučovať. Szijjártó: “Odteraz už nechceme počúvať od Američanov, ako tu funguje demokracia” zobrazený najskôr Hlavné správy.