Stratégia kultúry 2030 vyzýva na systematickú obnovu kultúrnej infraštruktúry

Bratislava 29. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Slovenské národné divadlo)   Kultúra a kreatívny priemysel budú v roku 2030 disponovať nástrojmi, ktoré im pomôžu prispievať k riešeniu aktuálnych environmentálnych a iných spoločenských výziev. Do značnej miery bude znížený infraštruktúrny a modernizačný dlh v sektore kultúry, financovanie kultúry a kreatívneho priemyslu bude kombinovať verejné… Príspevok Stratégia kultúry 2030 vyzýva na systematickú obnovu kultúrnej infraštruktúry zobrazený najskôr Hlavné správy.

Stratégia kultúry 2030 vyzýva na systematickú obnovu kultúrnej infraštruktúry

Bratislava 29. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Slovenské národné divadlo)   Kultúra a kreatívny priemysel budú v roku 2030 disponovať nástrojmi, ktoré im pomôžu prispievať k riešeniu aktuálnych environmentálnych a iných spoločenských výziev. Do značnej miery bude znížený infraštruktúrny a modernizačný dlh v sektore kultúry, financovanie kultúry a kreatívneho priemyslu bude kombinovať verejné…

Príspevok Stratégia kultúry 2030 vyzýva na systematickú obnovu kultúrnej infraštruktúry zobrazený najskôr Hlavné správy.