Spolupráca s NATO môže viesť Indiu k odporu verejnej mienky a k väčšej strate strategickej autonómie

Naí Dillí 29. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Vadim Ghirda)   Pre NATO, ktoré chce rozšíriť svoje chápadlá do ázijsko-tichomorského regiónu, a pre Indiu, ktorá túži získať väčšie slovo v regionálnych záležitostiach, môže byť zvýšená interakcia pre obe strany pomerne rozumným riešením. Ak však takáto spolupráca pôjde ďalej, Naí Dillí sa bude musieť… Príspevok Spolupráca s NATO môže viesť Indiu k odporu verejnej mienky a k väčšej strate strategickej autonómie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Spolupráca s NATO môže viesť Indiu k odporu verejnej mienky a k väčšej strate strategickej autonómie

Naí Dillí 29. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Vadim Ghirda)   Pre NATO, ktoré chce rozšíriť svoje chápadlá do ázijsko-tichomorského regiónu, a pre Indiu, ktorá túži získať väčšie slovo v regionálnych záležitostiach, môže byť zvýšená interakcia pre obe strany pomerne rozumným riešením. Ak však takáto spolupráca pôjde ďalej, Naí Dillí sa bude musieť…

Príspevok Spolupráca s NATO môže viesť Indiu k odporu verejnej mienky a k väčšej strate strategickej autonómie zobrazený najskôr Hlavné správy.