Spoločnosť protectus s.r.o. s hlbokým zármutkom prijala správu o smrti bývalého majiteľa, Miroslava Bödöra

Nitra 3. novembra 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Vedenie a zamestnanci spoločnosti protectus s.r.o., prijali dňa 28.10.2023 s hlbokým zármutkom správu o smrti bývalého majiteľa spoločnosti, Miroslava Bödöra. Zakladateľom spoločnosti protectus s.r.o., vtedy BONUL s.r.o., bol v roku 1998 práve podnikateľ Miroslav Bödör Jeho spoločnosť bola jeho srdcovou záležitosťou a aj vďaka… Príspevok Spoločnosť protectus s.r.o. s hlbokým zármutkom prijala správu o smrti bývalého majiteľa, Miroslava Bödöra zobrazený najskôr Hlavné správy.

Spoločnosť protectus s.r.o. s hlbokým zármutkom prijala správu o smrti bývalého majiteľa, Miroslava Bödöra

Nitra 3. novembra 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Vedenie a zamestnanci spoločnosti protectus s.r.o., prijali dňa 28.10.2023 s hlbokým zármutkom správu o smrti bývalého majiteľa spoločnosti, Miroslava Bödöra. Zakladateľom spoločnosti protectus s.r.o., vtedy BONUL s.r.o., bol v roku 1998 práve podnikateľ Miroslav Bödör Jeho spoločnosť bola jeho srdcovou záležitosťou a aj vďaka…

Príspevok Spoločnosť protectus s.r.o. s hlbokým zármutkom prijala správu o smrti bývalého majiteľa, Miroslava Bödöra zobrazený najskôr Hlavné správy.