SOS/BirdLife: MŽP nenašlo recept ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ministerstvo životného prostredia (MŽP) SR stále nenašlo recept na to, ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia – napríklad kosenie zarastajúcich lúk či manažment vzácnych biotopov. V hodnotení roka 2022 to pre TASR uviedol Jozef Ridzoň zo Slovenskej ornitologickej spoločnosti/BirdLife Slovensko (SOS/BirdLife Slovensko) “Mnohé vzácne lokality tak postupne zanikajú. Rolu... Príspevok SOS/BirdLife: MŽP nenašlo recept ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia zobrazený najskôr Hlavné správy.

SOS/BirdLife: MŽP nenašlo recept ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ministerstvo životného prostredia (MŽP) SR stále nenašlo recept na to, ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia – napríklad kosenie zarastajúcich lúk či manažment vzácnych biotopov. V hodnotení roka 2022 to pre TASR uviedol Jozef Ridzoň zo Slovenskej ornitologickej spoločnosti/BirdLife Slovensko (SOS/BirdLife Slovensko) “Mnohé vzácne lokality tak postupne zanikajú. Rolu...

Príspevok SOS/BirdLife: MŽP nenašlo recept ako zabezpečiť starostlivosť o chránené územia zobrazený najskôr Hlavné správy.