Šokujúce svedectvo agenta FBI o Hunterovi Bidenovi. Potvrdil pravdivosť údajov informátora Kongresu

Washington 18. júla 2023 (HSP/DailyMail/NewYorkPost/Foto:Twitter)   Republikáni, ktorí vedú vyšetrovanie Huntera Bidena vo Výbore pre dohľad Snemovne reprezentantov, vyhlásili, že agent FBI potvrdil obvinenia, že vyšetrovatelia poskytli prezidentovmu synovi protekčné zaobchádzanie, informuje Daily Mail Výbor, ktorý vedie James Comer, republikán z Kentucky, uviedol, že svedectvo agenta FBI je šokujúce. Vyhlásil,… Príspevok Šokujúce svedectvo agenta FBI o Hunterovi Bidenovi. Potvrdil pravdivosť údajov informátora Kongresu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šokujúce svedectvo agenta FBI o Hunterovi Bidenovi. Potvrdil pravdivosť údajov informátora Kongresu

Washington 18. júla 2023 (HSP/DailyMail/NewYorkPost/Foto:Twitter)   Republikáni, ktorí vedú vyšetrovanie Huntera Bidena vo Výbore pre dohľad Snemovne reprezentantov, vyhlásili, že agent FBI potvrdil obvinenia, že vyšetrovatelia poskytli prezidentovmu synovi protekčné zaobchádzanie, informuje Daily Mail Výbor, ktorý vedie James Comer, republikán z Kentucky, uviedol, že svedectvo agenta FBI je šokujúce. Vyhlásil,…

Príspevok Šokujúce svedectvo agenta FBI o Hunterovi Bidenovi. Potvrdil pravdivosť údajov informátora Kongresu zobrazený najskôr Hlavné správy.