„Slzy v očiach, pot, škrípanie zubov“: Vyplašený pohľad Tódovej a prekvapený Vašečka

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) upozornil na zaujímavú pasáž rozhovoru medzi novinárkou Monikou Tódovou a sociológom Michalom Vašečkom Tódová a Vašečak spolu preberali referendum. Vašečka pripustil, že ak sa situácia razantne nezmení budúce voľby nemusí vyhrať Peter Pellegrini ale Robert Fico. Referendum podľa Vašečku ukázalo,… Príspevok „Slzy v očiach, pot, škrípanie zubov“: Vyplašený pohľad Tódovej a prekvapený Vašečka zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Slzy v očiach, pot, škrípanie zubov“: Vyplašený pohľad Tódovej a prekvapený Vašečka

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) upozornil na zaujímavú pasáž rozhovoru medzi novinárkou Monikou Tódovou a sociológom Michalom Vašečkom Tódová a Vašečak spolu preberali referendum. Vašečka pripustil, že ak sa situácia razantne nezmení budúce voľby nemusí vyhrať Peter Pellegrini ale Robert Fico. Referendum podľa Vašečku ukázalo,…

Príspevok „Slzy v očiach, pot, škrípanie zubov“: Vyplašený pohľad Tódovej a prekvapený Vašečka zobrazený najskôr Hlavné správy.