Slovensko-švajčiarske vzťahy sú priateľské s potenciálom rozvoja, tvrdí ministerstvo

Bratislava/Bern 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Lenka Farkašová)   Slovensko-švajčiarske vzťahy možno hodnotiť ako priateľské a korektné s potenciálom rozvoja predovšetkým v ekonomickej, inovačnej i environmentálnej oblasti. Pre TASR to uviedol tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) SR "K zintenzívneniu slovensko-švajčiarskych vzťahov a politickej komunikácie v ostatných rokoch prispela… Príspevok Slovensko-švajčiarske vzťahy sú priateľské s potenciálom rozvoja, tvrdí ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovensko-švajčiarske vzťahy sú priateľské s potenciálom rozvoja, tvrdí ministerstvo

Bratislava/Bern 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Lenka Farkašová)   Slovensko-švajčiarske vzťahy možno hodnotiť ako priateľské a korektné s potenciálom rozvoja predovšetkým v ekonomickej, inovačnej i environmentálnej oblasti. Pre TASR to uviedol tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) SR "K zintenzívneniu slovensko-švajčiarskych vzťahov a politickej komunikácie v ostatných rokoch prispela…

Príspevok Slovensko-švajčiarske vzťahy sú priateľské s potenciálom rozvoja, tvrdí ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.