Slovensko bude na základe rozhodnutia Bruselu vyrábať viac munície pre Ukrajinu. Nie všetci sú nadšení

Bratislava/Brusel 9. júna 2023 (HSP/JOJ/MagyarNemzet/Foto:Facebook)   Poslanci Európskeho parlamentu minulý týždeň schválili návrh zákona o urýchlení prevozu streliva. Jeho súčasťou je aj návrh na pomoc členským štátom pri dopĺňaní ich arzenálu. Brusel chce posilniť výrobné kapacity EÚ zavedením cielených opatrení vrátane finančných prostriedkov vo výške 500 miliónov eur na riešenie… Príspevok Slovensko bude na základe rozhodnutia Bruselu vyrábať viac munície pre Ukrajinu. Nie všetci sú nadšení zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovensko bude na základe rozhodnutia Bruselu vyrábať viac munície pre Ukrajinu. Nie všetci sú nadšení

Bratislava/Brusel 9. júna 2023 (HSP/JOJ/MagyarNemzet/Foto:Facebook)   Poslanci Európskeho parlamentu minulý týždeň schválili návrh zákona o urýchlení prevozu streliva. Jeho súčasťou je aj návrh na pomoc členským štátom pri dopĺňaní ich arzenálu. Brusel chce posilniť výrobné kapacity EÚ zavedením cielených opatrení vrátane finančných prostriedkov vo výške 500 miliónov eur na riešenie…

Príspevok Slovensko bude na základe rozhodnutia Bruselu vyrábať viac munície pre Ukrajinu. Nie všetci sú nadšení zobrazený najskôr Hlavné správy.