Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní

Bratislava 26. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-ANSA/ FILIPPO ATTILI - UFFICIO STAMPA PALAZZO CHIGI)   Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní. V odčerpávaní vody pokračujú v meste Ravenna. Slovenský modul vysokokapacitného odčerpávania (HCP) dosiaľ na mieste prečerpal 370.000 kubických metrov vody. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského… Príspevok Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní

Bratislava 26. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-ANSA/ FILIPPO ATTILI - UFFICIO STAMPA PALAZZO CHIGI)   Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní. V odčerpávaní vody pokračujú v meste Ravenna. Slovenský modul vysokokapacitného odčerpávania (HCP) dosiaľ na mieste prečerpal 370.000 kubických metrov vody. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského…

Príspevok Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú v Taliansku s odstraňovaním následkov povodní zobrazený najskôr Hlavné správy.