Slováci si nakrúcajú presuny zbraní na Ukrajinu. Mainstream ich za to odsudzuje. Reaguje aj Naďovo ministerstvo

Bratislava 26. apríla 2023 (HSP/Foto: Facebook)   Ladislav Šnídl včera na Denníku N zverejnil článok s názvom "Nakrúcajú si presuny vojenskej techniky, zábery zo Slovenska posielajú aj Rusom". Svoj článok uvádza slovami: Informátori zásobujú internetové kanály videami, ktoré zachytávajú presuny západných zbraní určených pre Ukrajinu Šnídl v článku naznačuje, že… Príspevok Slováci si nakrúcajú presuny zbraní na Ukrajinu. Mainstream ich za to odsudzuje. Reaguje aj Naďovo ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slováci si nakrúcajú presuny zbraní na Ukrajinu. Mainstream ich za to odsudzuje. Reaguje aj Naďovo ministerstvo

Bratislava 26. apríla 2023 (HSP/Foto: Facebook)   Ladislav Šnídl včera na Denníku N zverejnil článok s názvom "Nakrúcajú si presuny vojenskej techniky, zábery zo Slovenska posielajú aj Rusom". Svoj článok uvádza slovami: Informátori zásobujú internetové kanály videami, ktoré zachytávajú presuny západných zbraní určených pre Ukrajinu Šnídl v článku naznačuje, že…

Príspevok Slováci si nakrúcajú presuny zbraní na Ukrajinu. Mainstream ich za to odsudzuje. Reaguje aj Naďovo ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.