Si sa stretol so svetovými lídrami v Pekingu. Obrovské diplomatické podujatie v Číne priťahuje pozornosť celého sveta

Peking 19. októbra 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-Grigory Sysoyev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)   Čínsky prezident Si Ťin-pching sa v utorok stretol so svetovými lídrami, ktorí prišli na tretie Fórum o pásme a ceste medzinárodnej spolupráce (BRF) v Pekingu, a do hlavného mesta Číny pricestovalo čoraz viac hláv štátov, vládnych predstaviteľov… Príspevok Si sa stretol so svetovými lídrami v Pekingu. Obrovské diplomatické podujatie v Číne priťahuje pozornosť celého sveta zobrazený najskôr Hlavné správy.

Si sa stretol so svetovými lídrami v Pekingu. Obrovské diplomatické podujatie v Číne priťahuje pozornosť celého sveta

Peking 19. októbra 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-Grigory Sysoyev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)   Čínsky prezident Si Ťin-pching sa v utorok stretol so svetovými lídrami, ktorí prišli na tretie Fórum o pásme a ceste medzinárodnej spolupráce (BRF) v Pekingu, a do hlavného mesta Číny pricestovalo čoraz viac hláv štátov, vládnych predstaviteľov…

Príspevok Si sa stretol so svetovými lídrami v Pekingu. Obrovské diplomatické podujatie v Číne priťahuje pozornosť celého sveta zobrazený najskôr Hlavné správy.