Seznam smrti Clintonových: Novinářská analýza mnoha „podivných náhod“

www.slovanskenoviny.sk/rss Je dlouhodobě známým faktem, že pokud se budete nějaký čas pohybovat poblíž Clintonových, náhle razantně... Príspevok Seznam smrti Clintonových: Novinářská analýza mnoha „podivných náhod“ je zobrazený ako prvý na .

Seznam smrti Clintonových: Novinářská analýza mnoha „podivných náhod“

www.slovanskenoviny.sk/rss

Je dlouhodobě známým faktem, že pokud se budete nějaký čas pohybovat poblíž Clintonových, náhle razantně vzroste pravděpodobnost, že vás postihne podivná smrtelná nehoda nebo se najednou psychicky zhroutíte a spácháte sebevraždu.

V širokém okruhu známých Clintonovy rodiny najdeme již desítky mrtvých lidí, přičemž drtivá většina z nich zemřela předčasně – a to buď vlastní rukou, při vraždě nebo po nehodě.

Billy „Boy“ Clinton a jeho žena Hillary (kterou podváděl s tehdejší stážistkou Monikou Levinskou) hrají pro demokraty stále velkou roli. V pozadí, samozřejmě.

I nyní se stále z druhé řady mobilizují proti bývalému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, který se opět zapojil do předvolební kampaně na amerického prezidenta.

Dlouhé seznamy záhadných úmrtí v prostředí Billa a Hillary Clintonových však místní mainstreamová média zcela ignorují. Patřili sem i lidé, kteří chtěli proti Clintonovým kvůli různým kauzám a incidentům veřejně svědčit nebo proti nim měli dokonce usvědčující důkazy.

Konspirační teorie kolem takzvaného „Clintonova seznamu smrti“ („The Clinton Body Count“) začala dopisem bývalého poslance Williama Dannemeyera, kdysi demokrata a poté republikána, členům Kongresu v roce 1994.

Ten uvedl dvacet čtyři lidí s různými vazbami na Clintonovy, kteří zemřeli za podezřelých okolností, a vyzval k slyšení v této věci. Dannemeyerův seznam „podezřelých úmrtí“ byl z velké části převzat ze seznamu sestaveného Lindou Thompsonovou.

Právnička z Indianapolis byla samozřejmě zdiskreditována osvědčeným způsobem – jako „obhájce zbraní“ a „konspirační teoretik.“ Její seznam obsahoval jména třiceti čtyř lidí, o kterých se domnívala, že zemřeli za podezřelých okolností a měli vazby na rodinu Clintonových.

Thompsonová však připustila, že nemá žádný přímý důkaz, že Clintonovi někoho zabili. Ve skutečnosti řekla, že smrt byla pravděpodobně způsobena lidmi, kteří se snažili ovládnout prezidenta. Thompsonová říká, že její obvinění z vraždy se zdají nepodložené pouze proto, že je mainstreamová média dostatečně nezkoumala.

Několik verzí tohoto seznamu „Body Count“ pravidelně koluje online již dvě desetiletí. Jedna z nich pochází z již smazaného webu se seznamem osmdesáti devíti podezřelých úmrtí lidí blízkých Clintonovým během prezidentského období Billa Clintona. Včetně 59 obětí z 12 leteckých neštěstí, 13 vražd, 10 sebevražd, 4 loupeží a 3 nehod.

Kritici této údajné „konspirační teorie“, jako je Snopes, který je součástí International Fact Checking Networks (IFCN), tvrdí, že od roku 1994 jsou různé renomované zpravodajské zdroje konfrontovány s verzemi seznamu „Clinton Body Count.“

Tvrdí, že provedli vlastní vyšetřování některých obvinění a nenašli nic, co by bylo neprůstřelné.

Clintonův seznam smrti

Navzdory všem těmto tvrzením zveřejnila americká televizní stanice CBS Las Vegas v srpnu 2016 „Clintonův seznam smrti“ s lidmi, kteří údajně zemřeli za záhadných okolností v jejich okolí. Vysílatel také hovořil o konspirační teorii, která se znovu a znovu objevovala během prezidentských kandidatur Hillary Clintonové v letech 2008 a 2016.

Následující osoby lze nalézt na „The Clinton Body Count“:

1 – James McDougal – Clintonův spolupracovník z Whitewater, který údajně zemřel na infarkt, když byl ve vazbě na samotce. Byl klíčovým svědkem vyšetřování amerického právníka Kennetha Starra ohledně transakcí Whitewater prezidenta Billa Clintona.

Vše se datuje do roku 1978, kdy Bill a Hillary zakoupili 500 akrů půdy v Ozark Mountains v Arkansasu. Jejich plánem bylo postavit prázdninové domy a za tímto účelem vytvořili spolu s Jamesem a Susan McDougalovými Whitewater Development Corporation.

Pracovali spolu několik let a James v roce 1980 dokonce půjčil Hillary 30 000 dolarů. V dalším obchodním podniku James otevřel malou banku s názvem Madison Guaranty. Madison Guaranty se podílela na Billově prezidentské kampani a Hillary pro ni také pracovala jako právnička.

V roce 1986 se však McDougal dostal do problémů s federálními vyšetřovateli a v roce 1989 byl obviněn z podvodu. Ačkoli byl nakonec zproštěn viny, zpráva Federal Resolution Trust Corporation (RTC) z roku 1992 tvrdila, že Clintonovi mohli mít prospěch z jeho pochybných obchodů v bance.

Během Clintonova prvního roku ve funkci prezidenta ho vyšetřovala RTC kvůli Whitewaterovi a jeho vazbám na McDougala. Následující léto se v této záležitosti konala oficiální slyšení v Senátu, ale Clintonovi byli zbaveni jakéhokoli provinění. Zpráva nezávislého právníka z roku 2000 také zjistila, že nevyšetřovali žádná trestní oznámení.

2 – Mary Mahoney – bývalá stážistka Bílého domu byla zavražděna v kavárně Starbucks v Georgetownu v červenci 1997. K vraždě došlo krátce poté, co se rozhodla zveřejnit svůj příběh o sexuálním obtěžování v Bílém domě.

3 – Vince Foster – bývalý právník Bílého domu a kolega a přítel Hillary Clintonové z advokátní kanceláře Rose v Little Rocku. Zemřel na střelné poranění hlavy – údajná sebevražda.

4 – Ron Brown – ministr obchodu a bývalý předseda Demokratického národního výboru (DNC), národního organizačního orgánu Demokratické strany Spojených států. Údajně zemřel při letecké havárii.

Patolog však oznámil, že na temeni Brownovy lebky byla díra, která připomínala střelnou ránu. V období před svou smrtí Brown veřejně mluvil o své ochotě uzavřít dohodu se státními zástupci. Ostatní cestující letadla také zemřeli. O pár dní později dispečer letového provozu údajně spáchal sebevraždu.

5 – C. Victor Raiser II – Klíčový hráč Clinton Fundraising Organization, charitativní nadace založené Billem Clintonem poté, co odešel z Bílého domu v roce 2001, zemřel při havárii soukromého letadla.

6 – Paul Tulley – politický ředitel Demokratického národního výboru, nalezen mrtvý v hotelovém pokoji v Little Rocku v září 1992. Sám Clinton ho popsal jako „drahého přítele a důvěryhodného poradce.“

7 – Ed Willey – byl nalezen mrtvý v lesích ve Virginii s průstřelem hlavy v listopadu 1993 – údajná sebevražda. Ed Willey zemřel ve stejný den, kdy jeho žena Kathleen Willey tvrdila, že ji Bill Clinton osahával v Bílém domě. Ed Willey se podílel na několika Clintonových sbírkách.

8. – Jerry Parks – šéf Clintonova bezpečnostního týmu v Little Rock, byl nalezen mrtvý ve svém autě na opuštěné křižovatce u Little Rock – údajná sebevražda. Parksův syn však oznámil, že jeho otec vytvořil spis o Clintonovi, ve kterém vyhrožoval zveřejněním informací. Po smrti Jerryho Parka byly soubory záhadně odstraněny z jeho domova.

9 – James Bunch – také údajně spáchal sebevraždu se zbraní. Údajně si vedl „Černou knihu“ obsahující jména vlivných osobností, které vyhledávaly prostitutky v Texasu a Arkansasu.

10 – James Wilson – byl nalezen mrtvý, zřejmě oběšený, v květnu 1993. Také se říká, že byl spojován se skandálem Whitewater.

11. – Kathy Fergusonová – bývalá manželka Dannyho Fergusona, byla v květnu 1994 nalezena mrtvá ve svém obývacím pokoji se střelným poraněním hlavy. Předpokládalo se, že šlo o zjevnou sebevraždu, ačkoliv v domě bylo několik sbalených kufrů, jako by se předtím rozhodla cestovat. Danny Ferguson byl spoluobžalovaný s Billem Clintonem v soudním procesu Paula Jonese. Kathy Fergusonová měla svědčit pro Jonese.

12 – Bill Shelton – snoubenec Kathy Fergusonové. Shelton, který kritizoval údajnou sebevraždu své snoubenky, byl nalezen mrtvý u hrobu Kathy v červnu 1994 – údajná sebevražda výstřelem.

13. – Gandy Baugh – právní zástupce Clintonova přítele Dana Lassatera, zemřel v lednu 1994 skokem z okna mrakodrapu. Jeho klientem byl usvědčený obchodník s drogami.

14 – Florence Martin – účetní a subdodavatelka pro CIA, spojená s případem pašování drog Barry Seal. Zemřela na tři střelná zranění.

15 – Suzanne Colemanová – údajně měla poměr s Clintonem, když byl generální prokurátorkou Arkansasu. Zemřela na střelnou ránu zezadu do hlavy – údajná sebevražda. V době své smrti byla těhotná.

16 – Paula Grober – byla Clintonovou tlumočnicí pro neslyšící (1978 až do své smrti 9. prosince 1992). Zemřela při autonehodě.

17 – Danny Casolaro – byl investigativní reportér, který vyšetřoval letiště Mena a Development Finance Authority v Arkansasu. Šlo o údajné zneužívání finančních prostředků a profitování z pašování drog na letišti Mena. Casolaro si zřejmě uprostřed svého výzkumu rozřízl zápěstí.

18 – Paul Wilcher – Právník vyšetřující korupci na letišti Mena byl nalezen mrtvý na záchodě 22. června 1993. Tři týdny před svou smrtí předal zprávu americké generální prokurátorce Janet Reno ve svém bytě ve Washingtonu DC.

19 – Jon Parnell Walker – vyšetřovatel Whitewater pro Resolution Trust Corp. Walker skočil z balkonu svého bytu v Arlingtonu ve Virginii v srpnu 1993.

20 – Barbara Wise – pracovnice ministerstva obchodu. Úzce spolupracovala s Ronem Brownem a Johnem Huangem. Příčina smrti – neznámá. Její pohmožděné, nahé tělo bylo nalezeno ležet v tratolišti krve v zamčené kanceláři na ministerstvu obchodu 29. listopadu 1996.

21. – Charles Meissner – náměstek ministra obchodu, který dal Johnu Huangovi zvláštní bezpečnostní prověrku, zemřel krátce poté při havárii malého letadla.

22 – Dr. Stanley Heard – předseda Národního poradního výboru pro chiropraktickou zdravotní péči zemřel při havárii malého letadla spolu se svým právníkem Stevem Dicksonem. Dr. Heard, kromě působení v Clintonově poradním sboru, osobně ošetřoval Clintonovu matku, nevlastního otce a bratra.

23 – Barry Seal – pašerák drog a pilot TWA z Meny v Arkansasu byl zastřelen na ulici.

24 – Johnny Lawhorn, Jr. – mechanik, který byl nalezen mrtvý poté, co jeho auto narazilo do sloupu. V této souvislosti byl v kufru auta zaparkovaného v Lawhornově dílně nalezen šek vystavený na Billa Clintona.

25. – Stanley Huggins – vyšetřoval Madison Guaranty a zemřel v červnu 1987. Údajně spáchal sebevraždu, ale jeho zpráva nebyla nikdy zveřejněna. Madison Guaranty Savings and Loan Association byla spořitelní a úvěrová asociace se sídlem v Little Rock, Arkansas.

Od roku 1982 banku vlastnil Jim McDougal, přítel Clintonových. Ale během prezidentských voleb v roce 1992 byla finanční instituce napojena na Whitewater Development Corporation, která zase patřila McDougalovi a Clintonovým.

Po zvolení Billa Clintona prezidentem se banka stala předmětem vyšetřování Kongresu USA a zvláštního prokurátora Kena Starra v rámci sporu o Whitewater. McDougal byl vyšetřován, aby se zjistilo, zda během guvernérských voleb v Arkansasu v roce 1984 nesprávně přesměroval peníze z banky na Whitewater nebo na kampaň Clintona.

26 – Hershell Friday – právník a fundraiser pro Clintonovy, zemřel 1. března 1994, když jeho letadlo explodovalo.

27 – Kevin Ives & Don Henry – známý případ „kluků na kolejích.“ Zprávy naznačují, že oba chlapci mohli narazit na letištní drogovou operaci v Mena v Arkansasu. První zpráva o úmrtí uváděla, že chlapci usnuli na železničních kolejích a byli přejeti. Pozdější zprávy však tvrdily, že byli zabiti předem.

Mnoho dalších lidí zapojených do případu zemřelo dříve, než se jejich svědectví dostalo k velké porotě. Linda Ivesová pokračovala v hledání spravedlnosti za smrt svého syna. Jeho tělo nechala exhumovat a provést druhou pitvu. Podařilo se jí změnit příčinu smrti Kevina Ivese a Dona Henryho z náhody na vraždu.

Následující lidé, kteří také zemřeli, měli informace o případu Ives/Henry:

28 – Keith Coney – jeho motocykl narazil do zadní části náklaďáku. Zemřel v červenci 1988.

29 – Keith McMaskle – ubodán k smrti v listopadu 1988.

30 – Gregory Collins – zastřelen v lednu 1989.

31 – Jeff Rhodes – byl nalezen zastřelený, zohavený a spálený na skládce odpadu v dubnu 1989.

32 – James Milan – byl nalezen sťatý. Koroner však prohlásil, že jeho smrt byla způsobena přirozenými příčinami.

34 – Richard Winters – podezřelý ze smrti Ivese/Henryho. Byl zabit při vloupání v červenci 1989.

Více úmrtí kolem Clintonových

Tito Clintonovi bodyguardi také záhadně zemřeli:

35 – major William S. Barkley, Jr.
36 – kapitán Scott J. Reynolds
37 – seržant Brian Hanley
38 – seržant Tim Sabel
39 – generálmajor William Robertson
40 – plukovník William Densberger
41 – plukovník Robert Kelly
42 – Gary Rhodes
43 – Steve Willis
44 – Robert Williams
45 – Conway LeBleu
46 – Todd McK

Další smrt – Seth Rich , zaměstnanec Demokratického národního výboru (DNC) , byl zavražděn 10. července 2016 a byl vlastně „okraden“ pro nic za nic. Údajně měl Rich informace o e-mailovém skandálu DNC.

Jednalo se o 20 000 e-mailů zveřejněných Wikileaks, které naznačovaly, že Hillary Clintonová podkopala levicového kandidáta Bernieho Sanderse ve vnitrostranickém boji o demokratickou prezidentskou nominaci v roce 2016.

„Konspirační teorie“ „ověřovatelů faktů“

Takzvaní „ověřovatelé faktů“ se samozřejmě snažili všemožně vykreslit tato „záhadná úmrtí“ v prostředí Clintonových jako náhody, nehody, sebevraždy atd.

Kdo jiný má však ve svém okolí tolik „náhodně“ mrtvých? Snad jen Obamovi. Ve výčtu výše chybí i osobní kuchař Clintonových, který dokonce zemřel stejnou předčasnou smrtí jako později kuchař Obamových.

Oba se utopili – a oba případy byly uzavřeny jako nehody…

Slovanka

/ necenzurovanapravda.cz /

Príspevok Seznam smrti Clintonových: Novinářská analýza mnoha „podivných náhod“ je zobrazený ako prvý na .