Sergej Lavrov: Žiadne seriózne návrhy Západu týkajúce sa Ukrajiny. Prímerie? Už nás raz oklamali…

Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/TASS/Foto:TASR/AP/Russian Foreign Ministry Press Service)   Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov v špeciálnom rozhovore so zástupkyňou šéfredaktora agentúry TASS Juliou Šarifulinou zhodnotil vyhliadky na začatie rokovaní s Ukrajinou, varoval Arménsko pred nezávideniahodným osudom a povedal, kto by sa mohol zúčastniť na hrách BRICS TASS: Moja… Príspevok Sergej Lavrov: Žiadne seriózne návrhy Západu týkajúce sa Ukrajiny. Prímerie? Už nás raz oklamali… zobrazený najskôr Hlavné správy.

Sergej Lavrov: Žiadne seriózne návrhy Západu týkajúce sa Ukrajiny. Prímerie? Už nás raz oklamali…

Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/TASS/Foto:TASR/AP/Russian Foreign Ministry Press Service)   Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov v špeciálnom rozhovore so zástupkyňou šéfredaktora agentúry TASS Juliou Šarifulinou zhodnotil vyhliadky na začatie rokovaní s Ukrajinou, varoval Arménsko pred nezávideniahodným osudom a povedal, kto by sa mohol zúčastniť na hrách BRICS TASS: Moja…

Príspevok Sergej Lavrov: Žiadne seriózne návrhy Západu týkajúce sa Ukrajiny. Prímerie? Už nás raz oklamali… zobrazený najskôr Hlavné správy.