Francúzsko opäť v plameňoch: Nepokoje sa vymykajú spod kontroly, úrady povolali tisíce policajtov

Paríž 29. júna 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Twitter)   Počas druhej noci nepokojov boli podpálené dve radnice, zatiaľ čo politicky vplyvné policajné odbory v krajine sa obrátili proti Elyzejskému palácu a tvrdia, že ich príslušníci sa stali obetnými baránkami, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Rýchle odsúdenie policajta, ktorý začiatkom týždňa zastrelil… Príspevok Francúzsko opäť v plameňoch: Nepokoje sa vymykajú spod kontroly, úrady povolali tisíce policajtov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Francúzsko opäť v plameňoch: Nepokoje sa vymykajú spod kontroly, úrady povolali tisíce policajtov

Paríž 29. júna 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Twitter)   Počas druhej noci nepokojov boli podpálené dve radnice, zatiaľ čo politicky vplyvné policajné odbory v krajine sa obrátili proti Elyzejskému palácu a tvrdia, že ich príslušníci sa stali obetnými baránkami, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Rýchle odsúdenie policajta, ktorý začiatkom týždňa zastrelil…

Príspevok Francúzsko opäť v plameňoch: Nepokoje sa vymykajú spod kontroly, úrady povolali tisíce policajtov zobrazený najskôr Hlavné správy.