Šéf čínskej obrany sa zúčastní na bezpečnostnom stretnutí v Rusku a navštívi Bielorusko

Peking 16. augusta 2023 (HSP/globaltimes/Foto:screenshot Twitter)   Čínsky štátny radca a minister národnej obrany Li Šangfu má tento týždeň navštíviť Rusko, zúčastniť sa na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii v Moskve a navštíviť Bielorusko, čo podľa odborníkov prispeje k mieru a stabilite, pomôže vyriešiť rozpory v ukrajinskej kríze a posilní vojenskú spoluprácu… Príspevok Šéf čínskej obrany sa zúčastní na bezpečnostnom stretnutí v Rusku a navštívi Bielorusko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šéf čínskej obrany sa zúčastní na bezpečnostnom stretnutí v Rusku a navštívi Bielorusko

Peking 16. augusta 2023 (HSP/globaltimes/Foto:screenshot Twitter)   Čínsky štátny radca a minister národnej obrany Li Šangfu má tento týždeň navštíviť Rusko, zúčastniť sa na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii v Moskve a navštíviť Bielorusko, čo podľa odborníkov prispeje k mieru a stabilite, pomôže vyriešiť rozpory v ukrajinskej kríze a posilní vojenskú spoluprácu…

Príspevok Šéf čínskej obrany sa zúčastní na bezpečnostnom stretnutí v Rusku a navštívi Bielorusko zobrazený najskôr Hlavné správy.