SAK: Advokáti poskytnú 26. apríla bezplatné poradenstvo minimálne v 13 mestách

Bratislava 2. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Slovenská advokátska komora (SAK) pripravuje pri príležitosti blížiaceho sa Dňa advokácie bezplatné právne poradenstvo pre občanov. Podujatie sa tentoraz uskutoční 26. apríla, minimálne v 13 mestách. TASR o tom informovali z mediálneho odboru komory "Organizovaním bezplatnej právnej pomoci pre ľudí chceme dať jasne… Príspevok SAK: Advokáti poskytnú 26. apríla bezplatné poradenstvo minimálne v 13 mestách zobrazený najskôr Hlavné správy.

SAK: Advokáti poskytnú 26. apríla bezplatné poradenstvo minimálne v 13 mestách

Bratislava 2. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Slovenská advokátska komora (SAK) pripravuje pri príležitosti blížiaceho sa Dňa advokácie bezplatné právne poradenstvo pre občanov. Podujatie sa tentoraz uskutoční 26. apríla, minimálne v 13 mestách. TASR o tom informovali z mediálneho odboru komory "Organizovaním bezplatnej právnej pomoci pre ľudí chceme dať jasne…

Príspevok SAK: Advokáti poskytnú 26. apríla bezplatné poradenstvo minimálne v 13 mestách zobrazený najskôr Hlavné správy.