S francúzskou ministerkou Malakovou hovorila Milanová i o pomoci B. Štiavnici

Bratislava/Paríž 5. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Francúzsko bude hľadať spôsob pomoci pri sanácii požiarom zasiahnutej lokality UNESCO v Banskej Štiavnici, a to i prostredníctvom nového grantového systému francúzskeho ministerstva kultúry. Po spoločnom stretnutí to naznačili ministerky kultúry oboch krajín Rima Abdul Malaková a Matália Milanová. Rozhovor bol súčasťou programu… Príspevok S francúzskou ministerkou Malakovou hovorila Milanová i o pomoci B. Štiavnici zobrazený najskôr Hlavné správy.

S francúzskou ministerkou Malakovou hovorila Milanová i o pomoci B. Štiavnici

Bratislava/Paríž 5. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Francúzsko bude hľadať spôsob pomoci pri sanácii požiarom zasiahnutej lokality UNESCO v Banskej Štiavnici, a to i prostredníctvom nového grantového systému francúzskeho ministerstva kultúry. Po spoločnom stretnutí to naznačili ministerky kultúry oboch krajín Rima Abdul Malaková a Matália Milanová. Rozhovor bol súčasťou programu…

Príspevok S francúzskou ministerkou Malakovou hovorila Milanová i o pomoci B. Štiavnici zobrazený najskôr Hlavné správy.