RTVS: Schválený návrh financovania je kompromis, neodstráni však investičný dlh

Bratislava 14. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Vládou schválený návrh nového financovania RTVS vníma manažment telerozlasu ako kompromisné riešenie, ktoré zabezpečí stabilitu a chod verejnoprávneho média v súčasnom rozsahu poskytovanej služby, neposkytne však možnosť zvrátiť investičný dlh inštitúcie. V reakcii na schválený návrh novely zákona o RTVS to v piatok… Príspevok RTVS: Schválený návrh financovania je kompromis, neodstráni však investičný dlh zobrazený najskôr Hlavné správy.

RTVS: Schválený návrh financovania je kompromis, neodstráni však investičný dlh

Bratislava 14. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Vládou schválený návrh nového financovania RTVS vníma manažment telerozlasu ako kompromisné riešenie, ktoré zabezpečí stabilitu a chod verejnoprávneho média v súčasnom rozsahu poskytovanej služby, neposkytne však možnosť zvrátiť investičný dlh inštitúcie. V reakcii na schválený návrh novely zákona o RTVS to v piatok…

Príspevok RTVS: Schválený návrh financovania je kompromis, neodstráni však investičný dlh zobrazený najskôr Hlavné správy.