Rozhovory čínskeho osobitného vyslanca s ruským ministrom zahraničných vecí Lavrovom v Moskve

Moskva 27. mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Russian Foreign Ministry Press Service)   Európa by mala využiť "vzácne okno" komunikácie namiesto zaujatosti Po ukončení svojej cesty do Bruselu stretnutím s predstaviteľmi Európskej únie pricestoval v piatok do Ruska osobitný vyslanec Číny, ktorý vedie mierové úsilie. Experti uviedli, že čínska strana vynaloží úsilie na… Príspevok Rozhovory čínskeho osobitného vyslanca s ruským ministrom zahraničných vecí Lavrovom v Moskve zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rozhovory čínskeho osobitného vyslanca s ruským ministrom zahraničných vecí Lavrovom v Moskve

Moskva 27. mája 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Russian Foreign Ministry Press Service)   Európa by mala využiť "vzácne okno" komunikácie namiesto zaujatosti Po ukončení svojej cesty do Bruselu stretnutím s predstaviteľmi Európskej únie pricestoval v piatok do Ruska osobitný vyslanec Číny, ktorý vedie mierové úsilie. Experti uviedli, že čínska strana vynaloží úsilie na…

Príspevok Rozhovory čínskeho osobitného vyslanca s ruským ministrom zahraničných vecí Lavrovom v Moskve zobrazený najskôr Hlavné správy.