Rozhorčená Beňová po zasadnutí EP: Oni sú fakt šialení! Jediné čo ich zaujímalo bolo, kedy nám zastavia financie

www.slovanskenoviny.sk/rss Slovenskí opoziční europoslanci sa neštítia naozaj ničoho. Dokonca ani toho, aby sa otočili vlastnej krajine... Príspevok Rozhorčená Beňová po zasadnutí EP: Oni sú fakt šialení! Jediné čo ich zaujímalo bolo, kedy nám zastavia financie je zobrazený ako prvý na .

Rozhorčená Beňová po zasadnutí EP: Oni sú fakt šialení! Jediné čo ich zaujímalo bolo, kedy nám zastavia financie

www.slovanskenoviny.sk/rss

Slovenskí opoziční europoslanci sa neštítia naozaj ničoho. Dokonca ani toho, aby sa otočili vlastnej krajine chrbtom a snažili sa ju pred krajinami EÚ na pôde europarlamentu čo najviac očierniť.

Na snímke europoslankyňa Monika Beňová počas vystúpenia prezidentky SR Zuzany Čaputovej pred poslancami Európskeho parlamentu v Štrasburgu v stredu 19. októbra 2022.  FOTO TASR – Jaroslav Novák

Chcú uškodiť Slovensku

Europoslankyňa Monika Beňová zo strany Smer-SSD sa dnes bezprostredne po zasadnutí Výboru Európskeho parlamentu prostredníctvom videa na sociálnej sieti k celej problematike vyjadrila. Vyzerá to tak, že opozičným poslancom zámer uškodiť našej krajine vyšiel, keďže ich rétoriku prebrali aj ďalší predstavitelia EP.

„Tak ešte pred odletom poznámka. Video je natočené bezprostredne po zasadnutí Výboru EP pre rozpočet. Predsedala mu povyšenecká poslankyňa z Nemecka, ktorá ma prerušila keď som vysvetľovala fakty. Ale aj tak som veľa povedať stihla. Názory na očierňovanie našej krajiny slovenskými “poslancami” si nechám do kampane.” Hovorí Beňová.

Monika Beňová ďalej dodáva: „Dnes to bolo o ochrane záujmov SR. Ale jednu poznámku predsa len, viete čo ich zaujímalo najviac? Kedy nám zastavia finančné zdroje z EÚ. Oni sú fakt šialení.“

ereport.sk

Príspevok Rozhorčená Beňová po zasadnutí EP: Oni sú fakt šialení! Jediné čo ich zaujímalo bolo, kedy nám zastavia financie je zobrazený ako prvý na .