Rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú prestávku

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vesa Moilanen/Lehtikuva via AP)   Fínsko tvrdí, že rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú niekoľkotýždňovú prestávku Fínsky minister zahraničných vecí Pekka Haavisto v komentári pre agentúru Reuters uviedol, že situácia je teraz "nepokojná" kvôli voľbám v Turecku. "Potrebujeme prestávku, kým sa… Príspevok Rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú prestávku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú prestávku

Bratislava 24. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vesa Moilanen/Lehtikuva via AP)   Fínsko tvrdí, že rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú niekoľkotýždňovú prestávku Fínsky minister zahraničných vecí Pekka Haavisto v komentári pre agentúru Reuters uviedol, že situácia je teraz "nepokojná" kvôli voľbám v Turecku. "Potrebujeme prestávku, kým sa…

Príspevok Rokovania medzi Fínskom, Švédskom a Tureckom o členstve v NATO potrebujú prestávku zobrazený najskôr Hlavné správy.