Rodinná firma prežila prvú aj druhú svetovú vojnu a hyperinfláciu. Súčasná vládna politika je “problematickejšia”

Berlín 20. augusta 2023 (HSP/Remix/Foto:Facebook/The Coatinc Company)   Rodinná firma má 500 rokov, ale môže prežiť súčasnú nemeckú vládu? Informuje portál REMIX News Šéf najstaršej nemeckej rodinnej firmy Coatinc, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov a má viac ako 500 rokov, označil za vinníka súčasnej hospodárskej krízy v Nemecku ľavicovú… Príspevok Rodinná firma prežila prvú aj druhú svetovú vojnu a hyperinfláciu. Súčasná vládna politika je “problematickejšia” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rodinná firma prežila prvú aj druhú svetovú vojnu a hyperinfláciu. Súčasná vládna politika je “problematickejšia”

Berlín 20. augusta 2023 (HSP/Remix/Foto:Facebook/The Coatinc Company)   Rodinná firma má 500 rokov, ale môže prežiť súčasnú nemeckú vládu? Informuje portál REMIX News Šéf najstaršej nemeckej rodinnej firmy Coatinc, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov a má viac ako 500 rokov, označil za vinníka súčasnej hospodárskej krízy v Nemecku ľavicovú…

Príspevok Rodinná firma prežila prvú aj druhú svetovú vojnu a hyperinfláciu. Súčasná vládna politika je “problematickejšia” zobrazený najskôr Hlavné správy.