Róbert Kaliňák posiela odkaz Veronike Remišovej: Nemáme tu militantne radikalizované vegetariánske medvede!

Bratislava 12.decembra (HSP/Facebook video/Foto:Screenshot Facebook Video)   Minister obrany Slovenskej republiky Róbert Kaliňák (Smer SSD) sa v pondelok večer na videu zdieľanom na Facebooku vyjadril ku kritike od poslankyne Veroniky Remišovej (Za ľudí) Kaliňák vo svojom príspevku objasnil, že pri zbraniach je veľký rozdiel či sú určené na civilné, alebo… Príspevok Róbert Kaliňák posiela odkaz Veronike Remišovej: Nemáme tu militantne radikalizované vegetariánske medvede! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Róbert Kaliňák posiela odkaz Veronike Remišovej: Nemáme tu militantne radikalizované vegetariánske medvede!

Bratislava 12.decembra (HSP/Facebook video/Foto:Screenshot Facebook Video)   Minister obrany Slovenskej republiky Róbert Kaliňák (Smer SSD) sa v pondelok večer na videu zdieľanom na Facebooku vyjadril ku kritike od poslankyne Veroniky Remišovej (Za ľudí) Kaliňák vo svojom príspevku objasnil, že pri zbraniach je veľký rozdiel či sú určené na civilné, alebo…

Príspevok Róbert Kaliňák posiela odkaz Veronike Remišovej: Nemáme tu militantne radikalizované vegetariánske medvede! zobrazený najskôr Hlavné správy.