Raši prehovoril! Progresívci šíria klamlivé a poplašné informácie

www.slovanskenoviny.sk/rss Vzhľadom na to, že sa Progresívne Slovensko stále nehodlá zmieriť s prehrou v parlamentných voľbách, vrhá sa... Príspevok Raši prehovoril! Progresívci šíria klamlivé a poplašné informácie je zobrazený ako prvý na .

Raši prehovoril! Progresívci šíria klamlivé a poplašné informácie

www.slovanskenoviny.sk/rss

Vzhľadom na to, že sa Progresívne Slovensko stále nehodlá zmieriť s prehrou v parlamentných voľbách, vrhá sa do natruc podnikov. Jeho členovia narušujú chod vecí, ktoré bežne prebiehajú v procese komunikácie.

Minister Richard Raši má na zodpovednosti eurofondy, k dnešnému dňu žiaden akt zo strany Európskej únie ani Európskej komisie nenastal. Nič také ani nebolo avizované.

Zastavenie eurofondov je teda iba prejavom poplašnej hystérie zo strany progresívcov. Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie uistil vo svojom vyhlásení, že sú to všetko iba účelové lži šírené v médiách, ktoré sa snažia rozoštvať spoločnosť.

Zástupcovia opozície majú reprezentovať Slovensko. To čo robia mu len škodí

„Hovorím to preto, lebo zasa zástupcovia opozície bojujú na úrovni Európskeho parlamentu a komisie proti Slovenskej republike. Sú zvolení za Slovenskú republiku a bojujú proti Slovenskej republike,“ zdôraznil „ľudské kvality“ progresívnych europoslancov Richard Raši. Tým dal jasne najavo, akým omylom bolo zvolenie týchto „politikov“ na posty, ktoré majú Slovensku prospievať, no namiesto toho mu škodia.

„Z hľadiska eurofondov zatiaľ nie je ani žiadna procedúra začatá, je len neformálna komunikácia, ktorá bola nelegálne vypustená z úrovne Európskej komisie,“ dodal Richard Raši.

Poznamenal však aj fakt, že skôr ako dostal minister k dispozícii tieto informácie, dostali sa k nej  zástupcovia opozičného Progresívneho Slovenska.

hlavnydennik.sk

Príspevok Raši prehovoril! Progresívci šíria klamlivé a poplašné informácie je zobrazený ako prvý na .