Rakúska ministerka varuje pred Putinom: Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny v Rakúsku a inde v Európe

Bratislava 27. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter)   Rakúske ministerstvo obrany sa pripravuje na možný výpadok elektrickej energie v súvislosti s vojnou na Ukrajine, uviedla pre Welt ministerka obrany Klaudia Tannerová “Pre Putina je nabúranie sa do západných zdrojov energie prostriedkom hybridnej vojny. Nesmieme sa tváriť, že ide len o teóriu. Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny... Príspevok Rakúska ministerka varuje pred Putinom: Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny v Rakúsku a inde v Európe zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rakúska ministerka varuje pred Putinom: Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny v Rakúsku a inde v Európe

Bratislava 27. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter)   Rakúske ministerstvo obrany sa pripravuje na možný výpadok elektrickej energie v súvislosti s vojnou na Ukrajine, uviedla pre Welt ministerka obrany Klaudia Tannerová “Pre Putina je nabúranie sa do západných zdrojov energie prostriedkom hybridnej vojny. Nesmieme sa tváriť, že ide len o teóriu. Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny...

Príspevok Rakúska ministerka varuje pred Putinom: Musíme sa pripraviť na výpadky elektriny v Rakúsku a inde v Európe zobrazený najskôr Hlavné správy.