Radačovský vyzval na zastavenie konfliktu na Ukrajine: Slovania musia prestať zomierať

Brusel/Bratislava 15. júna 2023 (HSP/Facebook/Foto:Youtube)   Konflikt na Ukrajine, postoj Západu, ako aj následky, boli hlavnou témou utorkového prejavu Miroslava Radačovského, predsedu strany Slovenský Patriot, v parlamente EÚ Radačovský upozornil, že na východnom fronte, tak ako v minulosti, horia nemecké tanky. Obyvatelia Donecka, Luhanska, Krymu, pritom bojujú za svoje historické… Príspevok Radačovský vyzval na zastavenie konfliktu na Ukrajine: Slovania musia prestať zomierať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Radačovský vyzval na zastavenie konfliktu na Ukrajine: Slovania musia prestať zomierať

Brusel/Bratislava 15. júna 2023 (HSP/Facebook/Foto:Youtube)   Konflikt na Ukrajine, postoj Západu, ako aj následky, boli hlavnou témou utorkového prejavu Miroslava Radačovského, predsedu strany Slovenský Patriot, v parlamente EÚ Radačovský upozornil, že na východnom fronte, tak ako v minulosti, horia nemecké tanky. Obyvatelia Donecka, Luhanska, Krymu, pritom bojujú za svoje historické…

Príspevok Radačovský vyzval na zastavenie konfliktu na Ukrajine: Slovania musia prestať zomierať zobrazený najskôr Hlavné správy.