Prvé štyri stíhačky MiG-29 sú už na Ukrajine. Tabák o utajovanom výbore: Je to jeden veľký podvod

Bratislava 23. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 23. marca 2023 o 14:30 hod. Prvé štyri stíhacie lietadlá MiG-29 sú už na Ukrajine. Presun realizovali ukrajinskí piloti za pomoci slovenských vzdušných síl, ukrajinského personálu a ďalších zložiek, ktoré zabezpečovali bezpečnosť či potrebnú dokumentáciu. V priebehu nasledujúcich týždňov budú Ukrajine odovzdané ostatné… Príspevok Prvé štyri stíhačky MiG-29 sú už na Ukrajine. Tabák o utajovanom výbore: Je to jeden veľký podvod zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prvé štyri stíhačky MiG-29 sú už na Ukrajine. Tabák o utajovanom výbore: Je to jeden veľký podvod

Bratislava 23. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 23. marca 2023 o 14:30 hod. Prvé štyri stíhacie lietadlá MiG-29 sú už na Ukrajine. Presun realizovali ukrajinskí piloti za pomoci slovenských vzdušných síl, ukrajinského personálu a ďalších zložiek, ktoré zabezpečovali bezpečnosť či potrebnú dokumentáciu. V priebehu nasledujúcich týždňov budú Ukrajine odovzdané ostatné…

Príspevok Prvé štyri stíhačky MiG-29 sú už na Ukrajine. Tabák o utajovanom výbore: Je to jeden veľký podvod zobrazený najskôr Hlavné správy.