Proti zavádzaniu LGBT ideológie na školách. Pochod milióna ľudí v Kanade a jeden odvážny mladík

Ottawa 20. septembra 2023 (HSP/lifesitenews/dailycitizen/Foto:Twitter/X)   V Kanade sa 20. septembra pod názvom "Pochod 1 milióna za deti" plánuje protest proti indoktrinácii a sexualizácii detí LGBT ideológiou v školách, píše Daily Citizen O podujatí informoval aj kanadský konzervatívny spravodajský portál Post Millennial, ktorý dodáva, že "cieľom je spojiť milión Kanaďanov… Príspevok Proti zavádzaniu LGBT ideológie na školách. Pochod milióna ľudí v Kanade a jeden odvážny mladík zobrazený najskôr Hlavné správy.

Proti zavádzaniu LGBT ideológie na školách. Pochod milióna ľudí v Kanade a jeden odvážny mladík

Ottawa 20. septembra 2023 (HSP/lifesitenews/dailycitizen/Foto:Twitter/X)   V Kanade sa 20. septembra pod názvom "Pochod 1 milióna za deti" plánuje protest proti indoktrinácii a sexualizácii detí LGBT ideológiou v školách, píše Daily Citizen O podujatí informoval aj kanadský konzervatívny spravodajský portál Post Millennial, ktorý dodáva, že "cieľom je spojiť milión Kanaďanov…

Príspevok Proti zavádzaniu LGBT ideológie na školách. Pochod milióna ľudí v Kanade a jeden odvážny mladík zobrazený najskôr Hlavné správy.