Prokuratúra: Je nevhodné, aby politici vyjadreniami zasahovali do vyšetrovania

Bratislava 1. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Krajská prokuratúra (KP) v Bratislave považuje za nevhodné, aby politici svojimi opakovanými nepravdivými vyjadreniami, bez znalosti vyšetrovacieho spisu a procesného postupu, zasahovali v neskončenej trestnej veci do trestného konania a prenášali tak dokazovanie z prípravného konania, ktoré je neverejné, do mediálneho prostredia. Bratislavská krajská… Príspevok Prokuratúra: Je nevhodné, aby politici vyjadreniami zasahovali do vyšetrovania zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prokuratúra: Je nevhodné, aby politici vyjadreniami zasahovali do vyšetrovania

Bratislava 1. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Krajská prokuratúra (KP) v Bratislave považuje za nevhodné, aby politici svojimi opakovanými nepravdivými vyjadreniami, bez znalosti vyšetrovacieho spisu a procesného postupu, zasahovali v neskončenej trestnej veci do trestného konania a prenášali tak dokazovanie z prípravného konania, ktoré je neverejné, do mediálneho prostredia. Bratislavská krajská…

Príspevok Prokuratúra: Je nevhodné, aby politici vyjadreniami zasahovali do vyšetrovania zobrazený najskôr Hlavné správy.