Progresívci bijú na poplach: Boja sa, že sa vláda poráta s Lipšicovou špeciálnou prokuratúrou

Bratislava 1. decembra 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 1. decembra 2023  Vláda plánuje podľa Progresívneho Slovenska oslabiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Predseda vlády Robert Fico údajne o svojich plánoch už rokoval v Bruseli a chce ich presadiť v skrátenom legislatívnom konaní Robert Fico sa chystá ovládnuť špeciálnu prokuratúru. Dokonca už kvôli tomu vyjednáva… Príspevok Progresívci bijú na poplach: Boja sa, že sa vláda poráta s Lipšicovou špeciálnou prokuratúrou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Progresívci bijú na poplach: Boja sa, že sa vláda poráta s Lipšicovou špeciálnou prokuratúrou

Bratislava 1. decembra 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 1. decembra 2023  Vláda plánuje podľa Progresívneho Slovenska oslabiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Predseda vlády Robert Fico údajne o svojich plánoch už rokoval v Bruseli a chce ich presadiť v skrátenom legislatívnom konaní Robert Fico sa chystá ovládnuť špeciálnu prokuratúru. Dokonca už kvôli tomu vyjednáva…

Príspevok Progresívci bijú na poplach: Boja sa, že sa vláda poráta s Lipšicovou špeciálnou prokuratúrou zobrazený najskôr Hlavné správy.