“Prijali sme viac ako milión utečencov!” – Maďarsko v prudkom konflikte na pôde OSN reagovalo na kritiku Luxemburska

Budapešť 20. júla 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Screenshot Facebook)   Maďarsko tvrdí, že mierové rokovania sú jediným spôsobom, ako zabrániť ďalšiemu krviprelievaniu, informuje REMIX News. Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó v utorok dôrazne reagoval na svojho luxemburského kolegu Jeana Asselborna, ktorý na Valnom zhromaždení OSN obvinil Maďarsko z nedostatku solidarity… Príspevok “Prijali sme viac ako milión utečencov!” – Maďarsko v prudkom konflikte na pôde OSN reagovalo na kritiku Luxemburska zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Prijali sme viac ako milión utečencov!” – Maďarsko v prudkom konflikte na pôde OSN reagovalo na kritiku Luxemburska

Budapešť 20. júla 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Screenshot Facebook)   Maďarsko tvrdí, že mierové rokovania sú jediným spôsobom, ako zabrániť ďalšiemu krviprelievaniu, informuje REMIX News. Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó v utorok dôrazne reagoval na svojho luxemburského kolegu Jeana Asselborna, ktorý na Valnom zhromaždení OSN obvinil Maďarsko z nedostatku solidarity…

Príspevok “Prijali sme viac ako milión utečencov!” – Maďarsko v prudkom konflikte na pôde OSN reagovalo na kritiku Luxemburska zobrazený najskôr Hlavné správy.