Prezidentka aj premiér zaželali pravoslávnym veriacim príjemné vianočné sviatky

Bratislava 6. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 6. januára 2023 o 16:01 h. Prezidentka SR Zuzana Čaputová i dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger (OĽANO) zaželali pravoslávnym veriacim na Slovensku príjemné prežitie vianočných sviatkov, ktoré sa v týchto dňoch začínajú. Uviedli to na svojich profiloch na sociálnej sieti “Pozdravujem do Stakčína, Medzilaboriec, Svidníka, Sniny, Jarabiny a... Príspevok Prezidentka aj premiér zaželali pravoslávnym veriacim príjemné vianočné sviatky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka aj premiér zaželali pravoslávnym veriacim príjemné vianočné sviatky

Bratislava 6. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 6. januára 2023 o 16:01 h. Prezidentka SR Zuzana Čaputová i dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger (OĽANO) zaželali pravoslávnym veriacim na Slovensku príjemné prežitie vianočných sviatkov, ktoré sa v týchto dňoch začínajú. Uviedli to na svojich profiloch na sociálnej sieti “Pozdravujem do Stakčína, Medzilaboriec, Svidníka, Sniny, Jarabiny a...

Príspevok Prezidentka aj premiér zaželali pravoslávnym veriacim príjemné vianočné sviatky zobrazený najskôr Hlavné správy.