Premiéri Poľska, Česka a Slovenska sa vyfarbili. Analytik poukazuje na niekoľko klamstiev. Pozor na záver listu

Bratislava 24. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ak vás bude niekto zasa strašiť, že po nástupe opozície k moci hrozí zmena zahraničnopolitickej orientácie Slovenska (čo nemá oporu v realite), tak mu pokojne odpovedzte, že súčasná garnitúra ju už zmenila: z proeurópskej na proamerickú, píše vo svojom poslednom statuse politický komentátor… Príspevok Premiéri Poľska, Česka a Slovenska sa vyfarbili. Analytik poukazuje na niekoľko klamstiev. Pozor na záver listu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Premiéri Poľska, Česka a Slovenska sa vyfarbili. Analytik poukazuje na niekoľko klamstiev. Pozor na záver listu

Bratislava 24. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ak vás bude niekto zasa strašiť, že po nástupe opozície k moci hrozí zmena zahraničnopolitickej orientácie Slovenska (čo nemá oporu v realite), tak mu pokojne odpovedzte, že súčasná garnitúra ju už zmenila: z proeurópskej na proamerickú, píše vo svojom poslednom statuse politický komentátor…

Príspevok Premiéri Poľska, Česka a Slovenska sa vyfarbili. Analytik poukazuje na niekoľko klamstiev. Pozor na záver listu zobrazený najskôr Hlavné správy.