Prelom rokov priniesol mimoriadne až extrémne teplé počasie, informujú meteorológovia

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Na rozhraní rokov 2022 a 2023 bolo na Slovensku mimoriadne až extrémne teplé počasie. Meteorológovia zaznamenali viacero teplotných rekordov, pričom nové rekordné hodnoty sa veľmi výrazne odchýlili od pôvodných rekordov. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informoval na sociálnej sieti “Okrem toho sa oteplenie prejavilo aj neobyčajne dlhými... Príspevok Prelom rokov priniesol mimoriadne až extrémne teplé počasie, informujú meteorológovia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prelom rokov priniesol mimoriadne až extrémne teplé počasie, informujú meteorológovia

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Na rozhraní rokov 2022 a 2023 bolo na Slovensku mimoriadne až extrémne teplé počasie. Meteorológovia zaznamenali viacero teplotných rekordov, pričom nové rekordné hodnoty sa veľmi výrazne odchýlili od pôvodných rekordov. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informoval na sociálnej sieti “Okrem toho sa oteplenie prejavilo aj neobyčajne dlhými...

Príspevok Prelom rokov priniesol mimoriadne až extrémne teplé počasie, informujú meteorológovia zobrazený najskôr Hlavné správy.