Posledná epizoda filmového eposu “Sluha ľudu” – synopsa scenára od Dmitrija Medvedeva

Bratislava 9. decembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Dmitrij Medvedev, bývalý ruský prezident a aktuálny podprededa Bezpečnostnej rady Ruska zverejnil na sociálnej sieti svoju verziu poslednej epizody na Ukrajine tak známeho seriálu Sluha ľudu, ktorý dostal do prezidentského kresla dovtedy komika Volodymyra Zelenského. Prečítajte si scenár Prezident Vasilij Goloborodko je v bunkri… Príspevok Posledná epizoda filmového eposu “Sluha ľudu” – synopsa scenára od Dmitrija Medvedeva zobrazený najskôr Hlavné správy.

Posledná epizoda filmového eposu “Sluha ľudu” – synopsa scenára od Dmitrija Medvedeva

Bratislava 9. decembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Dmitrij Medvedev, bývalý ruský prezident a aktuálny podprededa Bezpečnostnej rady Ruska zverejnil na sociálnej sieti svoju verziu poslednej epizody na Ukrajine tak známeho seriálu Sluha ľudu, ktorý dostal do prezidentského kresla dovtedy komika Volodymyra Zelenského. Prečítajte si scenár Prezident Vasilij Goloborodko je v bunkri…

Príspevok Posledná epizoda filmového eposu “Sluha ľudu” – synopsa scenára od Dmitrija Medvedeva zobrazený najskôr Hlavné správy.