Poslanec OĽaNO: Platnosť tejto nebezpečnej smernice spôsobí obrovské množstvo nešťastia

Bratislava 18. marca 2023 (HSP/Foto:   Vladimír Lengvarský tesne pred svojím odchodom z ministerstva zdravotníctva podpísal odborné usmernenie a štandardné postupy týkajúce sa tranzícií transrodových osôb. Dokument rozdeľoval politikov aj psychiatrov. Konzervatívne orientovaní politici boli proti tomu, aby sa dokument prijal. Eduard Heger prisľúbil, že sa na to pozrie, zatiaľ ale… Príspevok Poslanec OĽaNO: Platnosť tejto nebezpečnej smernice spôsobí obrovské množstvo nešťastia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Poslanec OĽaNO: Platnosť tejto nebezpečnej smernice spôsobí obrovské množstvo nešťastia

Bratislava 18. marca 2023 (HSP/Foto:   Vladimír Lengvarský tesne pred svojím odchodom z ministerstva zdravotníctva podpísal odborné usmernenie a štandardné postupy týkajúce sa tranzícií transrodových osôb. Dokument rozdeľoval politikov aj psychiatrov. Konzervatívne orientovaní politici boli proti tomu, aby sa dokument prijal. Eduard Heger prisľúbil, že sa na to pozrie, zatiaľ ale…

Príspevok Poslanec OĽaNO: Platnosť tejto nebezpečnej smernice spôsobí obrovské množstvo nešťastia zobrazený najskôr Hlavné správy.