Poľský premiér vyzval Manfreda Webera na televíznu debatu po tvrdeniach o zasahovaní do volieb

Varšava 9. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot twitter)   Mateusz Morawiecki má dosť nemeckých politikov, ktorí sa snažia zasahovať do poľskej vnútornej politiky, informuje spravodajský portál REMIX News Poľský premiér Mateusz Morawiecki vyzval lídra skupiny Európskej ľudovej strany Manfreda Webera na televíznu diskusiu, ktorá sa v prípade súhlasu uskutoční 2. októbra. Pozvanie… Príspevok Poľský premiér vyzval Manfreda Webera na televíznu debatu po tvrdeniach o zasahovaní do volieb zobrazený najskôr Hlavné správy.

Poľský premiér vyzval Manfreda Webera na televíznu debatu po tvrdeniach o zasahovaní do volieb

Varšava 9. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:screenshot twitter)   Mateusz Morawiecki má dosť nemeckých politikov, ktorí sa snažia zasahovať do poľskej vnútornej politiky, informuje spravodajský portál REMIX News Poľský premiér Mateusz Morawiecki vyzval lídra skupiny Európskej ľudovej strany Manfreda Webera na televíznu diskusiu, ktorá sa v prípade súhlasu uskutoční 2. októbra. Pozvanie…

Príspevok Poľský premiér vyzval Manfreda Webera na televíznu debatu po tvrdeniach o zasahovaní do volieb zobrazený najskôr Hlavné správy.