Podplácať sa dá aj lepšie: Ako si Katar môže kúpiť úradníkov EÚ pre zábavu a zisk bez zásahu polície

Katar 11. januára 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Najväčší korupčný škandál v histórii EÚ nemusel skončiť policajným vyšetrovaním a zatýkaním, ale Katar si možno nabudúce poradí lepšie, píše John Cody pre portál REMIX News Po prepuknutí najväčšieho korupčného škandálu v dejinách EÚ bolo ťažké pochopiť, čo si Katar, socialistickí poslanci a ďalší predstavitelia EÚ myslia. Polícia naozaj... Príspevok Podplácať sa dá aj lepšie: Ako si Katar môže kúpiť úradníkov EÚ pre zábavu a zisk bez zásahu polície zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podplácať sa dá aj lepšie: Ako si Katar môže kúpiť úradníkov EÚ pre zábavu a zisk bez zásahu polície

Katar 11. januára 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Najväčší korupčný škandál v histórii EÚ nemusel skončiť policajným vyšetrovaním a zatýkaním, ale Katar si možno nabudúce poradí lepšie, píše John Cody pre portál REMIX News Po prepuknutí najväčšieho korupčného škandálu v dejinách EÚ bolo ťažké pochopiť, čo si Katar, socialistickí poslanci a ďalší predstavitelia EÚ myslia. Polícia naozaj...

Príspevok Podplácať sa dá aj lepšie: Ako si Katar môže kúpiť úradníkov EÚ pre zábavu a zisk bez zásahu polície zobrazený najskôr Hlavné správy.