Podnikateľská skupina zalieva dohodu s Taiwanom studenou vodou kvôli obavám z Číny

Bratislava 20. júla 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Twitter@JonckheereSiebe)   Napriek želaniu poslancov Európskeho parlamentu pokračovať v bilaterálnej dohode s taiwanskými podnikateľskými skupinami Komisia EÚ varovala, že akékoľvek prijatie Tchaj-pej by mohlo ohroziť už aj tak napäté vzťahy s Čínou, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Jedna z najväčších európskych podnikateľských lobby sa… Príspevok Podnikateľská skupina zalieva dohodu s Taiwanom studenou vodou kvôli obavám z Číny zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podnikateľská skupina zalieva dohodu s Taiwanom studenou vodou kvôli obavám z Číny

Bratislava 20. júla 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Twitter@JonckheereSiebe)   Napriek želaniu poslancov Európskeho parlamentu pokračovať v bilaterálnej dohode s taiwanskými podnikateľskými skupinami Komisia EÚ varovala, že akékoľvek prijatie Tchaj-pej by mohlo ohroziť už aj tak napäté vzťahy s Čínou, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Jedna z najväčších európskych podnikateľských lobby sa…

Príspevok Podnikateľská skupina zalieva dohodu s Taiwanom studenou vodou kvôli obavám z Číny zobrazený najskôr Hlavné správy.