Po Smere a Žilinkovi sa do Čaputovej púšťa aj Hlas: “Chcela získať informácie nezákonne!”

Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Poslanec parlamentu Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) zdôrazňuje, že generálny prokurátor Maroš Žilinka na pondelkovom tlačovom vyhlásení naznačil, že hlava štátu Zuzana Čaputová sa mala dopúšťať protizákonných aktivít v snahe získavať informácie zo živého spisu v prípade obvineného bývalého policajného prezidenta Petra Kovaříka Poslanec Šutaj… Príspevok Po Smere a Žilinkovi sa do Čaputovej púšťa aj Hlas: “Chcela získať informácie nezákonne!” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Po Smere a Žilinkovi sa do Čaputovej púšťa aj Hlas: “Chcela získať informácie nezákonne!”

Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Poslanec parlamentu Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) zdôrazňuje, že generálny prokurátor Maroš Žilinka na pondelkovom tlačovom vyhlásení naznačil, že hlava štátu Zuzana Čaputová sa mala dopúšťať protizákonných aktivít v snahe získavať informácie zo živého spisu v prípade obvineného bývalého policajného prezidenta Petra Kovaříka Poslanec Šutaj…

Príspevok Po Smere a Žilinkovi sa do Čaputovej púšťa aj Hlas: “Chcela získať informácie nezákonne!” zobrazený najskôr Hlavné správy.