Pellegrini a Šimečka diskutovali o možnej spolupráci: Pokiaľ chce pokračovať v tomto marazme, tak asi ťažko

Bratislava 18. augusta  2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Štvrtkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) je snahou ovplyvniť výsledok septembrových parlamentných volieb. Vyplýva to z vyjadrenia predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho v štvrtkovej relácii TV Joj Na hrane. Predseda Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka nesúhlasí s tým, že má ísť snahu o poškodenie… Príspevok Pellegrini a Šimečka diskutovali o možnej spolupráci: Pokiaľ chce pokračovať v tomto marazme, tak asi ťažko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pellegrini a Šimečka diskutovali o možnej spolupráci: Pokiaľ chce pokračovať v tomto marazme, tak asi ťažko

Bratislava 18. augusta  2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Štvrtkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) je snahou ovplyvniť výsledok septembrových parlamentných volieb. Vyplýva to z vyjadrenia predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho v štvrtkovej relácii TV Joj Na hrane. Predseda Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka nesúhlasí s tým, že má ísť snahu o poškodenie…

Príspevok Pellegrini a Šimečka diskutovali o možnej spolupráci: Pokiaľ chce pokračovať v tomto marazme, tak asi ťažko zobrazený najskôr Hlavné správy.