Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť rodine dievčatka, ktoré nedostalo šancu a odpojili ho od prístrojov

Bratislava 1.decembra 2023 (HSP/Vatican Newst/The Associated Press/Foto: Screenshot Youtube)   V deň pohrebu Indi Gregoryovej v anglickom Nottinghame sa pápež František vyjadril, že sa pripája k prítomným a ďakuje všemohúcemu Bohu za dar jej príliš krátkeho života. Informuje Vatican News a The Associated Press Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť a… Príspevok Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť rodine dievčatka, ktoré nedostalo šancu a odpojili ho od prístrojov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť rodine dievčatka, ktoré nedostalo šancu a odpojili ho od prístrojov

Bratislava 1.decembra 2023 (HSP/Vatican Newst/The Associated Press/Foto: Screenshot Youtube)   V deň pohrebu Indi Gregoryovej v anglickom Nottinghame sa pápež František vyjadril, že sa pripája k prítomným a ďakuje všemohúcemu Bohu za dar jej príliš krátkeho života. Informuje Vatican News a The Associated Press Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť a…

Príspevok Pápež František vyjadril úprimnú sústrasť rodine dievčatka, ktoré nedostalo šancu a odpojili ho od prístrojov zobrazený najskôr Hlavné správy.