Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v SR v rámci nových sťažností prijatých ESĽP

Bratislava 30. novembra 2023 (HSP/pravnelisty/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v Slovenskej republike v rámci nových sťažností prijatých Európskym súdom pre ľudské práva „Demokracie sa nestávajú nacistickými krajinami za jeden deň. Zlo postupuje rafinovane, pričom menšina pôsobí tak, aby odstránila páky kontroly. Slobody sú potláčané jedna… Príspevok Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v SR v rámci nových sťažností prijatých ESĽP zobrazený najskôr Hlavné správy.

Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v SR v rámci nových sťažností prijatých ESĽP

Bratislava 30. novembra 2023 (HSP/pravnelisty/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v Slovenskej republike v rámci nových sťažností prijatých Európskym súdom pre ľudské práva „Demokracie sa nestávajú nacistickými krajinami za jeden deň. Zlo postupuje rafinovane, pričom menšina pôsobí tak, aby odstránila páky kontroly. Slobody sú potláčané jedna…

Príspevok Otázka zneužívania trestného práva pre skryté účely v SR v rámci nových sťažností prijatých ESĽP zobrazený najskôr Hlavné správy.